Web Sitemize Hoşgeldiniz! High Proven Quality

  • LANGUAGE:

Akçaburgaz Mah. Ahmet Yesevi Cad. No:17
Esenyurt/İstanbul

+90 212 689 06 06
info@credopaper.com

Firmamız Hakkında

Credo, konfeksiyona yönelik sarf malzemeleri üretiminde uzmanlaşmış ve bu konuda dünya çapında hizmet veren lider konumunda üretici bir firmadır. Credo bu sektöre giriş yapan en yeni firma olmasına karşın üretim kalitesinden hizmetine, fiyatlandırmadan etikete kadar bir çok konuda dünyada kabul gören standartlara imza atmıştır.

Bunlardan en önemlilerini aşağıda bulabilirsiniz. Credo'yu farklılaştıran aşağıdaki bilgiler neticesinde; Credo, iç piyasa haricinde, elliden fazla ülkede müşterilerine hizmet vermektedir. Bu süreçte edindiği hizmet ve kalite anlayışı çerçevesinde her geçen gün büyümekte ve müşteri potansiyelini sürekli arttırarak bu alanda dünya lideri üretici bir firma olduğunu göstermektedir. Credo'yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Önemli Standartlarımız

* Credo, kg etiketlerinde virgülden sonra 3 rakam kullanmaktadır. (Örnek; 28,335kg) ve bütün tartımlar en hassas tartı makinelerinde yapılmaktadır. Burada ki amaç müşterilerimizin ve nihai kullanıcıların her zaman sadece kağıdın asıl değeri ile muhatap olma gerekliliğidir. Bu sistem tamamen müşterilerimizin lehine hazırlanmıştır.

* Credo'da üretilen bütün Rulolara bir ID numarası verilmektedir. Burada ki amaç ileride rulo ile ilgili bir bilgi istendiğinde buna rahatça ulaşıp müşteriye en doğru bilgiyi sistem taraması ve firmada her çıkışa ait tutulan numune incelemesi neticesinde verebilmektedir. Ruloların üzerindeki ID numarasından ruloların ne zaman hangi koşullarda ve kim tarafından işleme alındığı görülebilmektedir. Bu ID ler geriye dönük araştırmalarda hızlı ve etkin bir şekilde kullanılmaktadır. ID numaraları ruloların kenarlarına kora yakın bir mesafaye basılmaktadır. Böylece rulonun yarısı bile kullanılsa ID numarası yine de rahatça görülebilmektedir.

* Özellikle ihracatlarda ve talebe bağlı olarak iç piyasa yüklemelerin de olmak üzere Credo'dan yapılan her yükleme, eş zamanlı olarak müşterilerimize e-mail ile yazılı ve görsel şekilde her saat başı bildirmekte ve müşteriden nihai onay alındıktan sonra koyteyner veya TIR sevki yapılmaktadır. Bu şekilde müşteri malının yüklemesini başka bir mekandan veya deniz aşırı olarak takip edebilmektedir.

* Yapışkanlı ürünlerimizde kendi üretimimiz olan AKILLI YAPIŞKAN TEKNOLOJİSİ (IGT) kullanılmaktadır. Bu sayede yapışma esnasında ve sonrasında leke, yapışmama ve deformasyon gibi rahatsız edici sonuçlar özel kimyasalımız sayesinde en aza indirgenmekte ve kağıdın işlem sırasında (eğer gerekiyorsa) defalarca kullanılmasına bile olanak vermektedir.

* Credo'da kullanılan tüm makineler Credo'nun kendi üretimidir ve tüm haklarına Credo sahiptir.