Web Sitemize Hoşgeldiniz! High Proven Quality

  • LANGUAGE:

Akçaburgaz Mah. Ahmet Yesevi Cad. No:17
Esenyurt/İstanbul

+90 212 689 06 06
info@credopaper.com

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıdaki soru yanıt sisteminden firmamıza en sık yöneltilen sorulara yer vermiş bulunmaktayız.

Credo Kimdir?

Credo, Konfeksiyon yan sanayi ve özellikle plotter kağıdı konusunda uzmanlaşmış üretici bir firmadır.

2009 yılında kurulmuş olmasına rağmen bütün dünyada kelitesi ve güvenilirliği ile tanınmaktadır. Gerek iç piyasada gerekse dünya pazarında lider konumdadır.

Credo Nerededir?

Credo adres ve iletişim bilgileri için lütfen iletişim sayfasmızı inceleyiniz.

Credo Üreticimidir?

Credo; üretim, pazarlama ve satış faaliyetlerini kendi bünyesinde yapmaktadır.

Üretim sürecinde kullandığı tüm makine ve teçhizatların yapımı ve patenti kendine aittir.

Credo Sadece Türkiye'de mi üretim yapar?

Hayır

Credo üretimde kullandığı makinelerin patentlerine sahip olduğundan kendi makinelerini kullanarak tüm dünyada lojistik avantajı yaratması ve sıcak satışa imkan vermesi sebebi ile bazı merkezler açmıştır ve yeni merkezler açmaya devam etmektedir.

Credo ithalat yapar mı?

Evet

Credo kurmuş olduğu bazı iş potansiyellerini devam ettirip daha ileri konumlara getirebilmek için değişen şartlara uyum sağlayabilmek amacıyla ithalat yapmaktadır. İthalatın ihracatı karşılama oranı 0,15 düzeylerinde seyretmektedir.

Credo'nun potansiyeli nedir?

Credo, yüzlerce iş pazar müşterisinin yanında elliden fazla ülkede devamlı ve değişken olarak ikiyüz den fazla müşteriye hizmet vermektedir.

Credo ürünlerini nasıl deneyebiliriz?

Bizimle iletişime geçip, detaylı firma ve adres bilgilerinizi verdiğiniz zaman size numune katalog gönderebiliriz. İstendiği takdirde çeşitli metrelerde kağıt numunesini denenebilmesi amacı ile gönderebiliriz.

Daha büyük numune taleplerinde (palet düzeyinde) ilgili masraflar çerçevesinde gerekli şekilde gönderim yapılabilir.

Siparişi nasıl verebiliriz?

İstemiş olduğunuz malzemelerin kesinleşmiş detaylarıyla (ebat, renk, kalite, düzey, delik, baskı, kelite vs.) bize e-mail veya faks ile talebinizi geçtiğinizde size hemen proforma hazırlanır ve ödeme/termin detayları şekillendirilir.

Proformanın kabulünden itibaren ilgili malların üretimi ödeme/termin şartları çerçevesinde başlar ve üretim sonuçlanana kadar ilgili personel (Pazarlama veya İhracat Sorumlusu) size periyodik olarak ve ayrıca istendiği zaman üretim ile ilgili bilgi verir.

Satış ve sonrası hizmetler nelerdir?

Credo, gerek iç piyasada gerek ihracat-ithalatta, satışın her aşamasında tecrübe sahibidir. Sadece satışı değil, satış esnasındaki teknik bilgileri, müşterinin daha önce başka üretilerle yaşayabileceği problemlerin giderilmesi ile ilgili taleplerini, nakliye ile ilgili istenen bilgi ve yardımları, banka prosedürünü, gümrük uygulamalarını ve ihtiyaç duyulabilecek her konuyu da izler ve cevaplar.

Ödeme şekli nasıldır?

Satış aşaması bir çok farklı ödeme şekliyle sonuçlandırılabilir, bunun için fiyat asıl etkendir. Müşterinin kredibilitesine, söz konusu malın miktarına, ihracatta ilgili ülkenin yasal prosedürüne vs. bağlı olarak ve müşterinin de talebini en iyi karşılayacak şekilde bir ödeme şekli ve planı yapmak Credo'nun bu konuda izlediği yoldur.

Mal tesliminden sonra talebiniz olursa?

Credo'da üretilen tüm ruloların üzerine (kenarına kora yakın bir yerde) ID numarasını konmaktadır. Bu sayede eğer satış sonrasında müşterilerimiz ilgili mal ile ilgili bir detay öğrenmek istediklerinde veya son kullanıcılar operasyonel anlamda kağıdı daha verimli kullanmak istediklerinde bize ilgili partideki ruloların ID numaralarını bildirebilir ve bu bilgiler neticesinde firmada saklanan numuneler üzerinde testler yapılarak müşterilerimize en doğru bilgi ve yorum verilebilir.

Bunun dışında daha detaylı taleplerde Credo'nun ilgili personeli ilgili firmaya gider ve talep edilen bilgiyi müşteriye gerekli bilgileri vererek eğitici şekilde sunar. Kısaca; Credo, satıştan önce, satış esnasında ve satış sonrasında, en son rulo tüketilene kadar müşterisinin yanındadır.

Credo Paper

image

Credo, konfeksiyona yönelik sarf malzemeleri üretiminde uzmanlaşmış ve bu konuda dünya çapında hizmet veren lider konumunda üretici bir firmadır.

Ürün Tag